DIN 933 A2-70 M 5X60 SZ
Kuusioruuvit, ura, täyskierre
Nimikkeen numero
0933205 60
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377088109
Nettopaino 100:aa kohti
0,883 kg
Nimikkeen numero
0933205 60
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377088109
Nettopaino 100:aa kohti
0,883 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 60 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 3,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 9 mm |
| pään muoto | Kuusiopäiset, korttipaikka |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta uralla |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, JulkisivuJaa DIN 933 A2-70 M 5X60 SZ