DIN 933 A2-70 M 6X30
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
093326 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377091611
Nettopaino 100:aa kohti
0,751 kg
Nimikkeen numero
093326 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377091611
Nettopaino 100:aa kohti
0,751 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kulmamitta (e) | 11,05 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, JulkisivuJaa DIN 933 A2-70 M 6X30