DIN 933 A2-80 M 16X55
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
093328016 55
Teräslaatu
A2-80
EAN/GTIN
4043377343574
Nettopaino 100:aa kohti
11,000 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
093328016 55
Teräslaatu
A2-80
EAN/GTIN
4043377343574
Nettopaino 100:aa kohti
11,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 55 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 10 mm |
| Kulmamitta (e) | 26,75 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 24 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, JulkisivuJaa DIN 933 A2-80 M 16X55