DIN 933 A2-80 M 8X35
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
09332808 35
Teräslaatu
A2-80
EAN/GTIN
4043377343796
Nettopaino 100:aa kohti
1,710 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
09332808 35
Teräslaatu
A2-80
EAN/GTIN
4043377343796
Nettopaino 100:aa kohti
1,710 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 5,3 mm |
| Kulmamitta (e) | 14,38 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 13 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, JulkisivuJaa DIN 933 A2-80 M 8X35