DIN 933 A2 M 4X25 SZ
Kuusioruuvit, ura, täyskierre
Nimikkeen numero
0933204 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377087874
Nettopaino 100:aa kohti
0,280 kg
Nimikkeen numero
0933204 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377087874
Nettopaino 100:aa kohti
0,280 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kulmamitta (e) | 8 mm |
| pään muoto | Kuusiopäiset, korttipaikka |
| Kanta | SW 7 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta uralla |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, JulkisivuJaa DIN 933 A2 M 4X25 SZ