DIN 933 A4-50 M 45X160
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
0933445 160
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377248763
Nettopaino 100:aa kohti
263,000 kg
Pakkausyksiköt:
5
Nimikkeen numero
0933445 160
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377248763
Nettopaino 100:aa kohti
263,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 45 mm |
| Kokonaispituus (l) | 160 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 28 mm |
| Kulmamitta (e) | 76,95 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 70 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-50 M 45X160