DIN 933 A4-70 M 10X45 SZ
Kuusioruuvit, ura, täyskierre
Nimikkeen numero
09334010 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377092144
Nettopaino 100:aa kohti
3,370 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
09334010 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377092144
Nettopaino 100:aa kohti
3,370 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 6,4 mm |
| Kulmamitta (e) | 18,9 mm |
| pään muoto | Kuusiopäiset, korttipaikka |
| Kanta | SW 17 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta uralla |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-70 M 10X45 SZ