DIN 933 A4-70 M 12X40
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
0933412 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377093554
Nettopaino 100:aa kohti
4,490 kg
Nimikkeen numero
0933412 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377093554
Nettopaino 100:aa kohti
4,490 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 7,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 21,1 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 19 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-70 M 12X40