DIN 933 A4-70 M 14X35
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
0933414 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377093745
Nettopaino 100:aa kohti
6,290 kg
Nimikkeen numero
0933414 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377093745
Nettopaino 100:aa kohti
6,290 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 14 mm |
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 8,8 mm |
| Kulmamitta (e) | 24,49 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 22 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-70 M 14X35