DIN 933 A4-70 M 16X90
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
0933416 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377094094
Nettopaino 100:aa kohti
15,700 kg
Nimikkeen numero
0933416 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377094094
Nettopaino 100:aa kohti
15,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 10 mm |
| Kulmamitta (e) | 26,75 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 24 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-70 M 16X90