DIN 933 A4-80 M 18X45
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
093348018 45
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377401366
Nettopaino 100:aa kohti
12,800 kg
Nimikkeen numero
093348018 45
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377401366
Nettopaino 100:aa kohti
12,800 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 18 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 11,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 30,14 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 27 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-80 M 18X45