DIN 933 A4-80 M 20X160
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
093348020 160
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377276001
Nettopaino 100:aa kohti
40,200 kg
Nimikkeen numero
093348020 160
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377276001
Nettopaino 100:aa kohti
40,200 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 160 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 12,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 33,53 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-80 M 20X160