DIN 933 A4-80 M 36X140
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
093348036 140
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377246141
Nettopaino 100:aa kohti
140,000 kg
Pakkausyksiköt:
5
Nimikkeen numero
093348036 140
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377246141
Nettopaino 100:aa kohti
140,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 36 mm |
| Kokonaispituus (l) | 140 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 22,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 60,79 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 55 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-80 M 36X140