DIN 933 A4-80 M 4X70
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
09334804 70
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377276308
Nettopaino 100:aa kohti
0,628 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
09334804 70
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377276308
Nettopaino 100:aa kohti
0,628 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 2,8 mm |
| Kulmamitta (e) | 7,66 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 7 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4-80 M 4X70