DIN 933 A4 M 2,5X8
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
0933425 8
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377095084
Nettopaino 100:aa kohti
0,052 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
0933425 8
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377095084
Nettopaino 100:aa kohti
0,052 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 8 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 1,7 mm |
| Kulmamitta (e) | 5,45 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4 M 2,5X8