DIN 933 A4 M 2X14
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
093342 14
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377094308
Nettopaino 100:aa kohti
0,039 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
093342 14
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377094308
Nettopaino 100:aa kohti
0,039 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 14 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 1,4 mm |
| Kulmamitta (e) | 4,32 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 933 A4 M 2X14