DIN 95 A4 5,0X80
Urapuuruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
009545 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377018205
Nettopaino 100:aa kohti
0,939 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
009545 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377018205
Nettopaino 100:aa kohti
0,939 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | raised |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 48 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 95 A4 5,0X80