DIN 95 A4 8,0X30
Urapuuruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
009548 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377018663
Nettopaino 100:aa kohti
1,232 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
009548 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377018663
Nettopaino 100:aa kohti
1,232 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | raised |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 18 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 14,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 95 A4 8,0X30