DIN 96 A2 5,5X100
Urapuuruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
0096255 100
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377019363
Nettopaino 100:aa kohti
1,466 kg
Nimikkeen numero
0096255 100
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377019363
Nettopaino 100:aa kohti
1,466 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Panhead |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 60 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 96 A2 5,5X100