DIN 96 A2 6,0X40
Urapuuruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
009626 40
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377019578
Nettopaino 100:aa kohti
0,841 kg
Nimikkeen numero
009626 40
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377019578
Nettopaino 100:aa kohti
0,841 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Panhead |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 24 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 96 A2 6,0X40