DIN 96 A4 5,0X80
Urapuuruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
009645 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377020475
Nettopaino 100:aa kohti
1,000 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
009645 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377020475
Nettopaino 100:aa kohti
1,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Panhead |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 48 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 96 A4 5,0X80