DIN 961 A2-70 M 8X1X45
Kuusioruuvit, taajakierre
Nimikkeen numero
096128 1 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377341365
Nettopaino 100:aa kohti
2,090 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
096128 1 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377341365
Nettopaino 100:aa kohti
2,090 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| lanka Net | hieno kierre |
| Kulmamitta (e) | 14,38 mm |
| Kanta | SW 13 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5,3 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- Hieno lankaJaa DIN 961 A2-70 M 8X1X45