DIN 963 A2 M 10X30
Uraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0963210 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377108524
Nettopaino 100:aa kohti
1,860 kg
Nimikkeen numero
0963210 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377108524
Nettopaino 100:aa kohti
1,860 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 18 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 963 A2 M 10X30