DIN 963 A2 M 1X6
Uraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
096321 6
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377282163
Nettopaino 100:aa kohti
0,010 kg
Nimikkeen numero
096321 6
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377282163
Nettopaino 100:aa kohti
0,010 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 6 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 1,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 0,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 963 A2 M 1X6