DIN 963 A4 M 1,2X4
Uraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0963412 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377283061
Nettopaino 100:aa kohti
0,010 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
0963412 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377283061
Nettopaino 100:aa kohti
0,010 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 2,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 0,72 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 963 A4 M 1,2X4