DIN 963 A4 M 1,6X12
Uraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0963416 12
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377283177
Nettopaino 100:aa kohti
0,016 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
0963416 12
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377283177
Nettopaino 100:aa kohti
0,016 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1,6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 12 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 0,96 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 963 A4 M 1,6X12