DIN 963 A4 M 3X30
Uraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
096343 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377112279
Nettopaino 100:aa kohti
0,144 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
096343 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377112279
Nettopaino 100:aa kohti
0,144 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 963 A4 M 3X30