DIN 963 A4 M 8X50
Uraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
096348 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377113245
Nettopaino 100:aa kohti
1,780 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
096348 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377113245
Nettopaino 100:aa kohti
1,780 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 14,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 963 A4 M 8X50