DIN 964 A2 M 5X16
Uraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
096425 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377113979
Nettopaino 100:aa kohti
0,272 kg
Nimikkeen numero
096425 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377113979
Nettopaino 100:aa kohti
0,272 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 964 A2 M 5X16