DIN 964 A4 M 10X40
Uraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
0964410 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377114495
Nettopaino 100:aa kohti
2,570 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
0964410 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377114495
Nettopaino 100:aa kohti
2,570 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 18 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 964 A4 M 10X40