DIN 964 A4 M 2X6
Uraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
096442 6
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377114600
Nettopaino 100:aa kohti
0,017 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
096442 6
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377114600
Nettopaino 100:aa kohti
0,017 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 6 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 3,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 964 A4 M 2X6