DIN 964 A4 M 4X10
Uraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
096444 10
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377114853
Nettopaino 100:aa kohti
0,121 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
096444 10
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377114853
Nettopaino 100:aa kohti
0,121 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 964 A4 M 4X10