DIN 964 A4 M 8X12
Uraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
096448 12
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377115393
Nettopaino 100:aa kohti
0,678 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
096448 12
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377115393
Nettopaino 100:aa kohti
0,678 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 12 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 14,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 964 A4 M 8X12