DIN 965 A2 M 2X5 Z
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0965202 5
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377116178
Nettopaino 100:aa kohti
0,014 kg
Nimikkeen numero
0965202 5
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377116178
Nettopaino 100:aa kohti
0,014 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 5 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 3,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Mitta a (a) | 0,8 mm |
| Kanta | PZ1 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A2 M 2X5 Z