DIN 965 A2 M 3X25 H
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
096523 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377117274
Nettopaino 100:aa kohti
0,122 kg
Nimikkeen numero
096523 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377117274
Nettopaino 100:aa kohti
0,122 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Mitta a (a) | 1 mm |
| Kanta | PH1 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A2 M 3X25 H