DIN 965 A2 M 4X50 H
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
096524 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377117489
Nettopaino 100:aa kohti
0,414 kg
Nimikkeen numero
096524 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377117489
Nettopaino 100:aa kohti
0,414 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Mitta a (a) | 1,4 mm |
| Kanta | PH2 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A2 M 4X50 H