DIN 965 A2 M 5X80 Z
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0965205 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377284884
Nettopaino 100:aa kohti
1,036 kg
Nimikkeen numero
0965205 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377284884
Nettopaino 100:aa kohti
1,036 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Mitta a (a) | 1,6 mm |
| Kanta | PZ2 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A2 M 5X80 Z