DIN 965 A4 M 10X100 H
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0965410 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344717
Nettopaino 100:aa kohti
5,410 kg
Nimikkeen numero
0965410 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344717
Nettopaino 100:aa kohti
5,410 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 18 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Mitta a (a) | 3 mm |
| Kanta | PH4 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A4 M 10X100 H