DIN 965 A4 M 2,5X6 Z
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
09654025 6
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377118875
Nettopaino 100:aa kohti
0,027 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
09654025 6
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377118875
Nettopaino 100:aa kohti
0,027 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 6 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Mitta a (a) | 0,9 mm |
| Kanta | PZ1 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A4 M 2,5X6 Z