DIN 965 A4 M 3X4 Z
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0965403 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377118974
Nettopaino 100:aa kohti
0,029 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
0965403 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377118974
Nettopaino 100:aa kohti
0,029 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Mitta a (a) | 1 mm |
| Kanta | PZ1 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A4 M 3X4 Z