DIN 965 A4 M 6X130 Z
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0965406 130
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377286451
Nettopaino 100:aa kohti
2,369 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
0965406 130
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377286451
Nettopaino 100:aa kohti
2,369 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 130 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Mitta a (a) | 2 mm |
| Kanta | PZ3 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A4 M 6X130 Z