DIN 965 A4 M 6X80 H
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
096546 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377120335
Nettopaino 100:aa kohti
1,489 kg
Nimikkeen numero
096546 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377120335
Nettopaino 100:aa kohti
1,489 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Mitta a (a) | 2 mm |
| Kanta | PH3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A4 M 6X80 H