DIN 965 A4 M 8X110 H
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
096548 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344809
Nettopaino 100:aa kohti
3,700 kg
Nimikkeen numero
096548 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344809
Nettopaino 100:aa kohti
3,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 14,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Mitta a (a) | 2,5 mm |
| Kanta | PH4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A4 M 8X110 H