DIN 965 A4 M 8X20 Z
Ristiuraruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0965408 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344601
Nettopaino 100:aa kohti
0,821 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
0965408 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344601
Nettopaino 100:aa kohti
0,821 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 14,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Mitta a (a) | 2,5 mm |
| Kanta | PZ4 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 965 A4 M 8X20 Z