DIN 966 A2 M 2,5X20 H
Ristiuraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
0966225 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377288196
Nettopaino 100:aa kohti
0,075 kg
Nimikkeen numero
0966225 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377288196
Nettopaino 100:aa kohti
0,075 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,5 mm |
| Kanta | PH1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 966 A2 M 2,5X20 H