DIN 966 A2 M 6X40 H
Ristiuraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
096626 40
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377121912
Nettopaino 100:aa kohti
0,831 kg
Nimikkeen numero
096626 40
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377121912
Nettopaino 100:aa kohti
0,831 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kanta | PH3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 966 A2 M 6X40 H