DIN 966 A4 M 2,5X5 Z
Ristiuraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
09664025 5
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377122247
Nettopaino 100:aa kohti
0,027 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
09664025 5
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377122247
Nettopaino 100:aa kohti
0,027 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,5 mm |
| Kanta | PZ1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 966 A4 M 2,5X5 Z