DIN 966 A4 M 3X5 H
Ristiuraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
096643 5
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377122834
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
Nimikkeen numero
096643 5
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377122834
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kanta | PH1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 966 A4 M 3X5 H