DIN 966 A4 M 5X85 H
Ristiuraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
096645 85
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377290823
Nettopaino 100:aa kohti
1,110 kg
Nimikkeen numero
096645 85
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377290823
Nettopaino 100:aa kohti
1,110 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 85 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kanta | PH2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 966 A4 M 5X85 H