DIN 966 A4 M 6X18 Z
Ristiuraruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
0966406 18
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377290083
Nettopaino 100:aa kohti
0,442 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
0966406 18
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377290083
Nettopaino 100:aa kohti
0,442 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 18 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 966 A4 M 6X18 Z